Bodrum Vestel Servisi

Vestel Servisi Hakkında

Vestel Dayanıklı ev aletleri yenilikçi, çok yönlü, çalışkan (ve ileri görüşlü) cihazlar aracılığıyla sürekli olarak iyi sonuçlar sunar.

Bodrum Vestel Beyaz Eşya Servisi olarak cihazınızın onarımını sağlamak için Teknik Servisimiz olan Bodrum Vestel Servisine güvenebilirsiniz.

Vestel cihazınız ister hala garanti kapsamında olsun, ister arkasında onlarca yıllık olağanüstü performansa sahip olsun, Bodrum Vestel Servisi bu kaliteli cihazların servisini yapmak için gereken eğitime ve kalite taahhüdüne sahiptir.

Vestel Servisi Hakkında

Müşterilerimize ve işimize olan bağlılığımız bizi harekete geçiren şeydir. 1998’de teknik servisimiz açıldığından beri yaşam tarzları ve programları daha karmaşık ve telaşlı hale geldi, bu yüzden zamanınıza her zamankinden daha fazla değer veriyoruz.

Ziyaretimizi mümkün olduğunca uygun hale getirmek için planlarken müşterilerimizle çalışma şeklimizi değiştirmeye devam ediyoruz.
Hedefimiz, Vestel cihazlarınızı ilk alındığı haline getirmek olarak devam ediyor. Sorun çıkarsa, yaptığımız işin arkasında durmayı taahhüt ediyoruz ve sorunu çözmek için sizinle birlikte çalışacağız.

Sertifikasyon ve Deneyimli Ekip

Bodrum Vestel Servisi Fabrika Sertifikalı Teknisyenlerimiz tüm Vestel onarım ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Ekibimizin yıllardır aldıkları eğitim ve sürekli olarak yeni çıkan teknolojilere adaptasyon eğitimleri ile kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz. Sizler de ayrıcalıklı ve garantili teknik servis hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız 0252 275 00 08 nolu telefon hattımızı arayabilirsiniz.

Kaliteli ve 1 Yıl Garantili Yedek Parça

Orijinal Vestel Yedek Parçaları 1 yıl garantilidir. Bizler Sertifikalı Yedek Parçaları kullanıyoruz. Sizleri bekletmemek için yedek parça stoklarımızı düzenli olarak takip ediyor, anında hizmet sunuyoruz.

Üstün işçilik ve en cana yakın müşteri hizmeti, tümü güvenebileceğiniz bir ekipten hizmet alacaksınız.

Randevu almak için lütfen bizi 0252 275 00 08 numaralı telefondan arayın.

bodrum Vestel servisi

Vestel Servisi Olarak Verdiğimiz Hizmetler

Bodrum Vestel Buzdolabı Tamir Servisi

Vestel marka buzdolabı tamiri yapmaktayız ve amacımız Buzdolabınız için en iyi hizmeti sunmaktır. Bu sebeple Buzdolabınızı onarmak için mümkün olan en iyi kaynağı bulmuş gibi hissetmenizi istiyoruz. Sonuç olarak teknisyenlerimiz, en son modellerin tümüne ve cihaz onarımına yönelik artan talebe ayak uydurmak için iş saatlerinden sonra bile sürekli eğitim almaktadır. Böylelikle amacımız, size sorunsuz bir hizmet deneyimi yaşatmak için her zaman hızlı ve nazik bir performansı kolaylaştırmaktır.

Bazı Vestel Buzdolabı Sorunları

Vestel marka ve diğer marka buzdolaplarında benzer sorunlar görürüz. Bu sorunlardan birkaç tanesi aşağıdaki gibidir.

Dondurucunuzun arkasında buz mu oluşuyor?

Bu bir defrost sorunudur ve çok yaygındır. Çünkü Evaporatör bobininin buzunu çözmeniz ve sorunu bulmanız gerekecektir. Arızalı bir parçadan, buz çözme kontrol anahtarından, buz çözme zamanlayıcısından veya kontrol panosundan kaynaklanabilir. Bu farklı birimleri daraltmak için bir multimetreye ihtiyacınız olacak. Hala donmuşken, süreklilik için buz çözme kontrol anahtarını kontrol edebilirsiniz. Bu iyiyse, ısıtıcı elemanınıza geçin. Isıtıcıdaki ohmları okursanız ve bariz bir kesinti görmüyorsanız, defrost kontrol zamanlayıcısının veya kartının kötü olduğunu anlayabilirsiniz.

Buzdolabınızın arkasından bir tık sesi duyuyor musunuz?

Eğer böyleyse Bu sorunu çözmek için kompresörünüzü test etmelisiniz. Kompresör çalışırken amperini okumak için multimetre amperinizi kullanın. Kapılar kapalıyken 0,05-5,0 amperin üzerinde bir değer okursanız, kompresörünüz çalışıyor demektir. Eğer bir tık sesi duyarsanız ve kompresörün çalışmaya çalıştığını duyarsanız, başlatma bileşenleri kötü olabilir. Aşırı yük anahtarını önce süreklilik test cihazıyla test edin. Ardından sargıların ve kompresörün duvarına kısa devre yapıp yapmadığını görmek için kompresör terminallerini toprağa test edin. Başlatma bileşenlerini değiştirirseniz, amperajda herhangi bir artış olup olmadığını görmek için kompresörün amperini on dakika boyunca izleyin.

Çamaşır Makinesi ve Çamaşır Kurutma Makinesi Servisi

Vestel çamaşır makinesi tamiri, Vestel kurutma makinesi tamiri, kombinasyonunu aradıysanız doğru yere geldiniz. Çünkü Teknisyenlerimiz, yıkama ve kurutma makineleri üzerinde çalışma konusunda son derece bilgilidir ve sizi tekrar çalışır duruma getirmek için çamaşır makinelerinin bakımını yapacak araçlara sahibiz.

Hemen hemen kesinlikle her yıkayıcı, kapak anahtarı adı verilen bir güvenlik özelliğine sahiptir. Kapak anahtarı çökmüşse veya bariz bir şekilde arızalıysa, makinenin dönmesini ve bazı durumlarda boşalmasını da engeller. Sonuç olarak kapak anahtarı, motora güç sağlamak için yolda olan basit bir elektrik kesintisi olduğu için çok basit bir anahtardır. Anahtar devreye devam etmezse motor işlevini yerine getiremez. Bu, yıkayıcılarda yaygın bir sorundur. Eğer ne olduğunu çözemiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinesi Sızdırıyor

Bodrum’da kesinlikle en iyi Vestel marka bulaşık makinesi onarımlarını sunuyoruz. İster Bulaşık makinesi su sızdırması gibi ciddi bir probleminiz olsun veya sadece bir hata kodu alıyor olun, kesinlikle sorunun kökünü çözüyoruz. Amacımız, mutfak aletleriniz için kesinlikle en iyi hizmeti sunmaktır.

Bulaşık Makinenizi tamir etmek için kesinlikle mümkün olan en iyi kaynağı bulmuş gibi hissetmenizi istiyoruz. Çünkü öyle. Teknisyenlerimiz, en son modellerin tümüne ve cihaz onarımına yönelik artan talebe ayak uydurmak için iş saatlerinden sonra bile sürekli eğitim almaktadır. Çünkü Amacımız, size sorunsuz bir deneyim yaşatmaktır. Bunun için her zaman hızlı ve nazik bir performansı kolaylaştırmaktır.

Birincisi Zemine su sızıyor
İkincisi Bulaşık Makinesi Su Çekmiyor
Üçüncüsü Öğütme sesleri veya buna benzer garip sesler
Dördüncüsü ise Can sıkıcı Hata kodları

Arçelik Servisi | Bosch Servisi | Siemens Servisi | Amana Servisi