Bodrum Siemens Servisi

Bodrum Siemens Servisi | Siemens Markası Hakkında

Siemens kendisini ispatlamış ve beyaz eşya sektöründe uzun yıllardır var olan kaliteli bir markadır. Bodrum Siemens servisi olarak biz de bu kaliteli Beyaz eşyaların kullanım hataları, fabrika hataları vb. durumlarda teknik servis hizmetini sağlıyoruz.

Siemens Servisi Hakkında

Tecrübesini uzun yıllar boyunca hizmet vermek ile kazanmış Siemens Servisi personellerimizin öncelikli hedefi ve amacı müşteri memnuniyetini %100’e çıkarmaktır.

Bodrum Siemens Servisi, yıllar süren çalışmaları sonunda kazanmış olduğu ve sürekli üstüne eklediği bilgi birikimine, tecrübe ve deneyimine binaen Bodrum’da Siemens Servisi olarak hizmet vermektedir. İleri düzeyde teknolojik verileri ve ilerlemeyi en yakından izleyen deneyimli ve profesyonel teknik ekibimiz, kendisini sürekli olarak bir adım daha ileriye taşımaktadır. Sizin için son derece kaliteli ve hızlı bir ekip kurduk. Bodrum’un her alanında hazır bulunan uzman servis ekibimiz her zaman hizmetinizdedir.

Bodrum Siemens Servisi olarak beyaz eşya onarımlarında işinin ehli ve güler yüzlü personellerimiz, işe göre fiyat ilkemiz, büyük ve tam donanımlı filomuzla 7/24 yanınızdayız. Siemens Beyaz Eşya arızalarına yönelik arıza kodları, arızanın nereden kaynaklandığı vb. her türlü sorularınızı uzman personelimize sorabilirsiniz.

Siemens Servisi Olarak Verdiğimiz Hizmetler

Siemens Çamaşır makinesi olağan bakım ve onarım (repair) hizmeti,
Siemens Bulaşık makinesi arızalarında ve bakımında teknik servis,
Siemens Buzdolabı onarımı, bakımı ve teknik servisi
vb. servis ihtiyaçlarınız işine uzman ve profesyonel ekibimizle çözüme kavuşturulmaktadır.

15 yılı aşkın sürede edindiğimiz bilgi ve tecrübe birikimi ile Bodrum Siemens Servisi olarak müşteri memnuniyetini ilk önceliğimiz olarak belirledik ve böylelikle Bodrum ve çevresindeki tüm beyaz eşya tamir hizmetleri için muhteşem bir tercihe sahipsiniz. Özverili ve kalifiye kişilerden oluşan çalışma ekibimiz, her türlü beyaz eşya üzerinde tamir, bakım ve servis hizmeti vermek için hazırdır.

Bodrum Siemens Servisi olarak güvenilirlikten ve kaliteli yedek parça ve servis hizmetinden ödün vermeden %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet veriyoruz. Cumartesi ve Pazar günleri de dahil olmak üzere 7/24 hizmet vermekteyiz. Eğer makineniz olması gerektiği gibi çalışmıyorsa şimdi yapmanız gereken çağrı merkezi servis numaralarından bize ulaşmanız. Servis gerektiren Siemens cihazınızın bir kaç saat içinde onarımını yapıp teslim ediyoruz ve değişen parçalar için 1 yıl garanti veriyoruz. Hem kaliteli yedek parça hem de uygun hizmet bedelleri için bizi tercih edebilirsiniz

Siemens Servisi profesyonel ve tecrübeli ekibiyle müşterilerinin memnuniyetini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.
Servisimiz uzun yıllardır Bodrum’da hizmet vermektedir. Çalışanlarımız yılların vermiş olduğu yetkili servis tecrübesine ve tekniğine sahiptir. Gerekli teknik bilgiye sahip olduğu kadar genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçli ve dikkatlidir. Tüm ekip arkadaşlarımız yetkili servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Servis Olarak Avantajımız

Anında servis çağrılarını yanıtlıyoruz ve böylelikle herhangi bir servis veya onarım talebiniz için 0252 275 00 08 numaralı telefondan bizi aradığınızda beklemek durumunda kalmıyorsunuz . Ekibimiz, daha kaliteli ve faydalı bir servis veya onarım hizmeti için her zaman en son teknolojiyi ve üretici girdilerini kullanır.

– Uygun ve Sabit Fiyat; herhangi bir başka ücret talep edilmez.
– Tüm yedek parçalar ve işçilik dahil; Hepsi teklif ettiğimiz fiyatın içinde.
– Servisimiz için 1 yıllık garanti

Bodrum'un Her Yerine Servis

Bulunduğunuz İlçeyi seçip servis çağırabilirsiniz.