Bodrum Bosch Servisi

Bodrum Bosch Servisi | Bosch Markası Hakkında

Şirket Robert Bosch tarafından 1886 yılında Stuttgart’ta kurulmuştur.  Bosch markası, kaliteden ödün vermeyen, hizmet ve servis ağı ile kendini ispatlamış bir beyaz eşya markasıdır.

Bosch Servisi Hakkında

Tecrübesini uzun yıllar boyunca hizmet vermek ile kazanmış Bosch Servisi personellerimizin tek hedefi %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Bodrum Bosch Servisi, seneler sonunda kazanmış olduğu ve sürekli üstüne eklediği bilgi birikimine, tecrübe ve deneyimine binaen Bodrum’da Bosch Servisi olarak hizmet vermektedir. İleri düzeyde teknolojik verileri ve ilerlemeyi en yakından izleyen deneyimli ve profesyonel teknik ekibimiz, kendisini sürekli olarak bir adım daha ileriye taşımaktadır. Sizin için son derece kaliteli ve hızlı bir ekip kurduk. Bodrum’un her alanında hazır bulunan uzman servis ekibimiz her zaman hizmetinizdedir.

Bodrum Bosch Servisi olarak beyaz eşya onarımlarında güler yüzlü personellerimiz uygun fiyatlarımız, büyük ve tam donanımlı filomuzla 7/24 yanınızdayız. Bosch makine arızalarına yönelik her türlü sorularınızı uzman personelimize sorabilirsiniz.

Bosch Servisi Olarak Verdiğimiz Hizmetler

Bosch Çamaşır makinesi rutin bakım ve tamir hizmeti,
Bosch Bulaşık makinesi teknik servisi,
Bosch Buzdolabı tamiri ve teknik servisi,
vb. servis ihtiyaçlarınız yetkin ve profesyonel ekibimizle çözüme kavuşturulmaktadır.

15 yılı aşkın bilgi ve tecrübe birikimi ile Bodrum Bosch Servisi olarak müşteri memnuniyetini önemsiyoruz ve böylelikle Bodrum ve çevresindeki tüm beyaz eşya tamiri için muhteşem bir seçim sunuyoruz. Özverili ve kalifiye kişilerden oluşan çalışma ekibimiz, her türlü beyaz eşya üzerinde servis ve onarım yapmak için hazırdır.

Bodrum Bosch Servisi olarak güvenilirlikten ve kaliteden ödün vermeden %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet veriyoruz. Cumartesi ve Pazar günleri de hizmet vermekteyiz. Yapmanız gereken çağrı merkezi servis numaralarından bize ulaşmanız. Servis gerektiren Bosch cihazınızı bir kaç saat içinde tamir ediyoruz ve değişen parçalar için 1 yıl garanti veriyoruz. Hem kaliteli hem de uygun hizmet için bizi tercih edebilirsiniz

Bosch Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.
Servisimiz uzun yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız yılların yetkili servis tecrübesine sahiptir. Gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir, yetkili servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Servis Olarak Avantajımız

Hızlı yanıt süresi sunuyoruz, bu nedenle herhangi bir servis veya onarım talebiniz için 0252 275 00 08 numaralı telefondan bizi arayın . Ekibimiz, daha güvenilir ve verimli bir servis veya onarım için her zaman en son teknolojiyi ve üretici verilerini kullanır.

– Sabit fiyat; herhangi bir başka ücret talep edilmez.
– Tüm parçalar ve işçilik dahil; Hepsi teklif ettiğimiz fiyatın bir parçası.
– İşimiz için 1 yıllık garanti

Bodrum'un Her Yerine Servis

Bulunduğunuz İlçeyi seçip servis çağırabilirsiniz.